Návod na prácu s aplikáciou RaceTec Toolkit

Odkaz na stiahnutie aplikácie: Android | Apple

Návod obsahuje:
  1. Ako si nastaviť aplikáciu?
  2. Ako zaregistrovať nového pretekára na mieste?
Jedinečný API kód podujatia je: 330054913

Nastavenie aplikácie

1. krok

Nainštalujte si a spustite aplikáciu. Dajte jej povolenie na používanie fotoaparátu.

2. krok

V deň pretekov kliknite v hlavnom menu na položku „Settings“. Uistite sa, že je povolená možnosť „Auto time sync using NIST“ (viď obrázok). Do poľa „API Key“ zadajte 8-miestny kód podujatia, ktorý dostanete od organizátora. Do poľa „Your name“ zadajte svoje celé meno. Kliknite na „CHECK KEY“ a malo by sa vám zobraziť „API key is valid“. Potom kliknite na šípku späť a údaje sa uložia.

Prihlasovanie nového pretekára na mieste

1. krok

V hlavnom menu vyberte položku „Registration“ a potom „New Entry“. Nachystajte si voľné číslo, ktoré chcete priradiť pretekárovi.

2. krok

V tomto momente už pred vami stojí účastník, ktorý sa chce prihlásiť až na mieste. Uvidíte prázdny formulár pre nového pretekára. Vyplňte postupne všetky polia. Pole „Race Number“ vyplňte kliknutím na „SCAN BARCODE“ a zoskenovaním QR kódu na zadnej strane čísla. Vyplňte meno a priezvisko a do poľa „Year of birth“ zadajte iba rok narodenia. Pole „Country“ vyplňte iba v prípade, že účastník nie je zo Slovenska. Pole „Club“ je jediné nepovinné pole. Ak účastník súhlasí so spracovaním osobných údajov, vyberte z poľa možnosť „áno“.

3. krok

Na konci by mal vyplnený formulár vyzerať takto. Kliknite na „OK“ a máte hotovo.