Mikulášsky beh mesta Prievidza

Prvý ročník mikulášskeho behu bude v nedeľu 10. decembra o 10:00. Trať bude mať 5 km, bude certifikovaná a celkové prevýšenie nebude vyššie ako 5 metrov.

Trať bude viesť pristávacou dráhou letiska v Prievidzi a potom dlhou, viac ako kilometrovou rovinkou cez mesto. Bude to najrýchlejšia trať na Slovensku a budú sa na nej môcť konať aj šampionáty.

Súčasťou budú aj detské behy. Podujatie sa bude konať pravidelne každý rok na začiatku decembra v okolí Mikuláša.

 

Čo ponúkame generálnemu partnerovi?

Možné sú aj ďalšie použitia a aktivity ako uvádzame.

Názov podujatia

Podujatie môže niesť názov podujatia, v tomto prípade Toyota Mikulášsky Runway Run.

Medaila

Značku generálneho partnera vieme umiestniť aj na medaile a stuhy.

Bannery

Trať bude mať 5 km a môžeme ju "obliecť" do farieb partnera. Banner, vlajky, atď.

Cieľová šerpa

Cieľová šerpa je vhodná kvôli fotografiám víťazov, ktoré sa potom objavia v médiách. Je vhodné, keď sa na nej nachádza značka partnera.

Štartové čísla

Názov generálneho partnera môžeme umiestniť aj na štartové čísla, ktoré si mnohí odkladajú, fotia sa s nimi a zdieľajú na internete.

Sprievodné vozidlo

Na streche sprievodného vozidla bude časomiera a vozidlo pôjde pre prvými pretekármi. Vozidlo môže byť Toyota.

A nielen to...

 

Zmienky v médiách

Keďže názov podujatia by obsahoval značku partnera, zaznela by vždy, keď by sa o podujatí niekto rozprával alebo z neho boli výstupy v médiách a na sociálnych sieťach.

Vystavené vozidlá

Na podujatí môžu byť vystavené aj vozidlá. Keďže trať vedie popri predajni Toyota Prievidza a bežci okolo nej pôjdu dvakrát, nejaké aktivity sa môžu realizovať aj pri nej.

Cieľová rovinka

Vozidlá môžu byť vystavené aj v cieľovej rovinke. Vieme tam mať fotografa, ktorý bude fotiť len štart a finiš a zameria sa na to, aby v zábere vždy boli aj autá.

Štart/cieľ brána

Brána na štarte a v cieli bude z oceľovej konštrukcie a obalíme ju bannermi s potlačou partnera. Nafukovacia brána s menom partnera sa môže nachádzať na trati.

Reklamné predmety

Bežci môžu dostať v štartových balíkoch reklamné predmety s potlačou podujatia aj propagačné materiály prezentujúce partnera.

Štartový balík

Obal na štartový balík môže obsahovať potlač podujatia aj značku partnera. Keď je pekný, bežci ho potom zvyknú ďalej používať.

 

Prečo 5 km a aká je vízia?

Vysvetľuje Reprezentant a 11-násobný majster Slovenska Peter Kováč

Pripravovaná trať

Trať prechádza okolo predajne Toyota Prievidza. Bude certifikovaná a najrýchlejšia na Slovensku. Prvý a piaty kilometer pôjde po letiskovej dráhe, stredné tri po meste pri odstavenej premávke.

Keďže v decembri je menej pretekov a bude možné zabehnúť si tu osobný rekord, prídu k nám bežať aj atléti z okolitých krajín a budeme môcť organizovať MSR. Z podobného dôvodu sa zúčastňujú nášho Brose Night Run Prievidza, ktorý má na 10 km prevýšenie iba 8 metrov.

Toľko na úvod. Do skorého videnia.